День працівників освіти


З Днем працівників освіти привітали викладачів студенти в Полтавському інституті економіки і права та Полтавському коледжі Університету «Україна»!

З вітальним словом до науково-педагогічного складу звернулася директор інституту Надія Семенівна Мякушко,  яка наголосила на тому, що це свято об’єднує всіх тих, хто відкриває двері молоді у квітучий сад знань, науки та мудрості: «У день свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість!».

Студенти побажали викладачам успіхів у благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Розпочали урочистості під чудову музику вальсу «Де ти тепер» у виконанні Квітки Цісик. Студенти запрошували викладачів на вальс…

А ще студенти співали, виконували фортепіанну музику, танцювали сучасні танці.

Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії! Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються Ваші плани в ім’я щасливого майбутнього України і нашого Університету!