Діагностика кохання

Кохання… Скільки необ’ємного в цьому слові!

З початку цивілізації найкращими знавцями кохання вважалися поети. Перші поетичні описи палкої закоханості ми знаходимо на стінах Єгипетських гробниць, виконані три з половиною тисячі років тому. Приблизно років через тисячу після того точну й виразну картину любовних переживань описала відома світові велика поетеса Сафо. Паралельно з літературною традицією дослідження постійно ведуть науковці- генетики. У сфері кохання ми всі, як правило, погані учні.

Тема «Діагностика кохання» стала предметом обговорення студентами груп 21ФР, 51ФРз, 61ФРз кафедра фізичної реабілітації та фізичного виховання. У програмі шерінгу відбулася сакральна розмова про еволюційний підхід до діагнозу кохання, його магічні інгредієнти, індустрію знайомств, інтоксикацію кохання, його алгоритми, ліки від нерозділеного кохання та ін. Цікаве було повідомлення на тему « Коли говорять квіти». Розкрив відповідь на питання тест « Яке кохання у вас?».

Форма шерінгу (анг. слово «ділитись») дозволила учасникам висловити свої думки щодо теми, яка розглядалась, підняти їх життєві уявлення до наукових понять.

Ця мудрість групової реальності, безумовно, стане в нагоді кожному учаснику спілкування.

На завершення були презентовані міні – сценки про життєві рифи. Цікаво виконували ролі студенти Капечун Сергій , Гординський Дмитро. Також учасники переглянули діалог героїнь твору Нечуй- Левицького «Кайдашева сім’я» у виконанні Ольги Веклич і Вікторії Горошко – студентів 21ФР.