Завершив роботу дводенний третінг «Стандарти спілкування, супроводу та надання послуг для осіб з інвалідностю»

У Полтавському інституті економіки і права завершив роботу дводенний тренінг «Стандарти спілкування, супроводу та надання послуг для осіб з інвалідностю», організований спільно із КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГМБХ (проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ»).

Усі учасники успішно склали підсумкове тестування та отримали сертифікати, які вручили директор Полтавського інституту економіки і права, кандидат політичних наук, доктор філософії Н. Мякушко та директор КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради Т. Татаріна.

Упродовж тренінгу учасники аналізувати питання, пов’язані з організацією інклюзивного освітнього та соціокультурного простору.

Щиро зичимо успіхів і натхнення слухачам в практичному застосуванні отриманих знань та запрошуємо до подальшої співпраці в удосконаленні соціокультурних засад функціонування сучасного міста.