Заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та ґрантової діяльності Руслан Басенко – учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції міжнародною участю «Мережа шкіл новаторства України: розвиток професійної компетентності керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників у контексті реалізації неперервної освіти»


13 грудня 2022 р. на базі Полтавської академії неперервної освіти М. В. Остроградського відбулася ІІ Всеукраїнська наукова онлайн-конференція з міжнародною участю «Мережа шкіл новаторства України: розвиток професійної компетентності керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників у контексті реалізації неперервної освіти».

У науковому зібранні взяв участь заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та ґрантової діяльності, кандидат педагогічних наук Руслан Басенко. Він представив дослідження на тему: «Генеза та інноваційний потенціал гуманістичної ідеї цілісної освіти особистості».

Місія онлайн-конференції: підвищення якості освіти, розвиток професійної компетентності керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників, забезпечення їхньої мобільності, конкурентоспроможності на ринку праці через активізацію шкіл новаторства України, що стане висхідним для впровадження відповідних інновацій в освітньому середовищі неперервної освіти.

Участь у зібранні взяли науковці Національної академії наук України і наукових галузевих академій; викладачі ЗВО; представники департаментів та управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти; адміністрація закладів освіти, учителі, класні керівники, психологи, соціальні педагоги; аспіранти й магістранти; усі зацікавлені тематикою конференції.

За підсумками конференції усі учасники отримали сертифікати та збірку матеріалів представлених досліджень.