Круглий стіл, присвячений визволенню України в ІІ Світовій війні

26 жовтня 2017 року в Полтавському інституті економіки та права та Полтавському коледжі відбувся круглий стіл, присвячений річниці визволення України в ІІ світовій війні (28.10.1944 р.). Захід організували кафедра перекладу та іноземних мов та кафедра загальноосвітніх дисциплін, зокрема завідувач кафедри доцент Рябокінь Наталія Олександрівна та старший викладач Вітринська Олена Володимирівна. На заході прозвучали розповіді англійською мовою про дитинство під час війни, знищення євреїв і ромів Полтави, специфіку масових вбивств на різних територіях України. Студент п᾽ятого курсу спеціальності Філологія (Переклад) Анатолій Голуб розказав про долю свого діда, який служив в Червоній Армії.

Під час круглого столу студенти другого, третього, четвертого курсів переглянули фільм міжнародної організації Centropa «Повернення до Рівного» і висловили своє розуміння понять «війна», «самопожертва», «приниження», «людяність», «об’єднання», «національність», «справедливість». Складна доля маленьких дівчат Шеллі і Раї розчулила студентів, а під час дискусії вони неодноразово порівнювали їхню ситуацію із сучасними подіями на Сході України.

Захід проводили англійською мовою викладачі кафедри перекладу та іноземних мов – Кривенко Наталія Володимирівна та Данилюк Людмила Всеволодівна. Тому студенти мали гарну нагоду попрактикуватися у використанні англійської мови.