Модернізація твоєї Полтавщини

З 10 по 12 лютого 2017 року в с. Омельник Кременчуцького району відбулася 6 Полтавська Зимова Студреспубліка 2017 на тему : «Модернізація Полтавщини: індустрія й інновації як точки зростання». Гра, море позитиву, невпинна робота, недоспанні ночі та купа неочікуваних задач та завдань. Зимова республіка в будь-якому випадку принесла дуже багато позитивних результатів, нових цілей та рішень, як у сфері модернізації Полтавщини та і в особистому житті кожного учасника, який взяв участь в цьому проекті в т.ч. студенти Полтавського інституту економіки та права та Полтавського коледжу Університету «Україна»

Зимова Студреспубліка – це проект, який відповідає на найскладніші запитання, завляки яким можна пізнати нові перспективи у розвитку нашого регіону і держави в цілому, поштовх до нових звершень та досягнень, а також дала змогу зустріти нових друзів, навчитися працювати у команді, йти до своєї мети та вміти представляти свої інтереси та обстоювати думку, приймати самостійні рішень.

Хоча студреспубліканці були дуже втомлені, але задоволені від гри та залишили купа вражень та нових ідей для втілення у своєму житті!