Міжнародна співпраця кафедри перекладу та іноземних мов

24 та 25 травня 2018 року кафедра перекладу та іноземних мов Полтавського інституту економіки і права уже другий рік поспіль брали участь у ІІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Гуманітарні науки: сучасна наукова парадигма» в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.

Семінар відбувався на базі Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури та організований кафедрою англійської та німецької філології факультету філології та журналістики. Модерувала захід кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської та німецької філології Вікторія Леонідівна Кравченко.

Цьогоріч свої наукові доповіді представили понад 40 лінгвістів та літературознавців із різних навчальних закладів України, Угорщини, Іспанії, США, Данії та Швеції.

З особливим інтересом викладачі й студенти прослухали доповідь Кірстен Андреа Дік (Університет Джеймса Медісона (м. Харрисонберг, США), яка акцентувала увагу учасників на крос-культурному обміні кулінарних традицій сучасних Америки й України.

Семінар був надзвичайно змістовним та цікавим. За його результатами буде видана збірка.