На кафедрі правознавства та фінансів триває навчання за програмою академічної мобільності зі спеціальності «Право»

30 листопада 2020 року старшим викладачем кафедри правознавства та фінансів Товстою С. П. було проведено лекцію для здобувачів освіти спеціальності «Право» Полтавської державної аграрної академії з дисципліни «Адміністративне право» на тему: «Апеляційне провадження». Водночас в межах програми академічної мобільності студентів 1 грудня 2020 року здобувачі освіти спеціальності «Право» Полтавського інституту економіки і права А. Бабич та М. Лісовець відвідали онлайн-лекцію доцента кафедри підприємництва і права Полтавської державної аграрної академії, кандидата юридичних наук Шведенка П. Ю. з дисципліни «Спадкове право». Здобувачі освіти закладів-партнерів здобули новий досвід, ознайомилися з інноваційними методиками викладання юридичних дисциплін, які застосовуються на різних кафедрах.