На Полтавщині презентовано Щорічну доповідь Уповноваженого про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2018 рік

Сьогодні в приміщені Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» співробітниками регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області презентувало Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2018 рік та результати діяльності в Полтавській області.

У заході взяли участь понад 50 осіб, серед яких представники територіальних державних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, ОТГ, обласної прокуратури, патрульної поліції, пенсійного фонду, соціального захисту, адвокатської спільноти громадські активісти БО «Меридіан», БО «Легалайф-Україна», БО «ВОЛНА», ГО «Україна без тортур», БО «Світло Надії», БО «FREE ZONE» та представники активної спільноти міста Полтави.

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області Юрій Чернушенко акцентував увагу присутніх на Стратегічних напрямах діяльності Уповноваженого та особливостях роботи регіонального представництва.

Регіональний координатор зі взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Полтавській області Віра Яковенко презентували Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2018 рік та результатам діяльності Полтавського представництва.

Під час презентації доповіді порушувалися актуальні питання у сфері дотримання соціальних, економічних та інформаційних прав і свобод людини і громадянина, а також людей, що перебувають під особливим захистом держави – внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей, осіб з інвалідністю, дітей.

Особливу зацікавленість викликали результати моніторингових візитів до місць несвободи в рамках реалізації національного превентивного механізму та питання дотримання прав людини в умовах децентралізації.

Після презентації доповіді учасники зустрічі мали змогу особисто звернутися до працівників регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини у Полтавській області за консультацією.