Невичерпний дух перемоги

Перемога для кожної людини – найбільше щастя. Кожен раз коли перемагаєш – відчуваєш ковток повітря з щастям і хочеш якомога більше перемагати. Для кожного спортсмена, співака, журналіста та багато різних публічних професій це має велике значення, тому що йдучи по життю важливо не тільки програвати, але бути сильною і успішною людиною.

24 травня 2017 року на території Полтавської веслувальної бази ДЮСШ “Олімпійські надії” відбулася Відкрита обласна спартакіада з рекреаційних видів спорту за кубок голови Полтавської обласної державної адміністрації. Спартакіада зібрала спортсменів з різних куточків Полтавщини: Хорольщини, Лубенщини, Зінькова, Пирятинщини, Кременчука, Полтави, Полтавського району та з інших районів, а також представників команди із Німеччини. Була дуже запекла боротьба. Організаторами змагань стали Голова Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організації інвалідів України” Сергій Чумак,який і є ініціатором проведення заходів, що об’єднує людей з особливими потребами.

Учасники змагань проявили свої вміння, здібності та наполегливість. Переможцями стали: команди м. Кременчук-1 -1 місце, Полтава -1 – 2 місце, Полтавський район – 3 місце. Також, що приємно згадати – це те, що ми мали змогу зібратися всім разом, позмагатися, відпочити та поспілкуватися нашою великою дружньою родиною, та посмакувати смачною польовою кашею.

Дякуємо всім учасникам змагань, всім організаторам, тренерам, які нас готували і без яких наш захід не відбувся, та зичимо міцного здоров’я, нових перемог та звершень, щастя, добробуту та миру!!! Дякуємо за ще один проведений з користю час!!! До нових зустрічей!!!

Ющенко Олексій, студент спеціальності “Соціальна робота”