ОНЛАЙН-СЕМІНАР НА ПЛАТФОРМІ ZOOM для спеціалістів системи ювенальної превенції, представників правоохоронних органів, правозахисників, викладачів ЗВО «ЗАХИСТ ПРАВ ПІДЛІТКІВ, СХИЛЬНИХ ДО РИЗИКОВАНОЇ ПОВЕДІНКИ»

Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров’я» у партнерстві з Полтавським інститутом економіки і права Університету «Україна» зараз проводить

ОНЛАЙН-СЕМІНАР НА ПЛАТФОРМІ ZOOM
«ЗАХИСТ ПРАВ ПІДЛІТКІВ, СХИЛЬНИХ ДО РИЗИКОВАНОЇ ПОВЕДІНКИ»
в рамках Міжнародного проєкту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» («Bridging the Gaps: Health and Rights for Key Populations») за підтримки Міжнародного благодійного фонду «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна)
ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ:
14.00 – 14.20 – відкриття, вступне слово
14.20 – 15.00 – «Захист прав неповнолітніх, що перебувають в місцях несвободи» (спікер: Віра Яковенко, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини)
15.00 – 16.00 – «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення» (спікер: Олександр Черчатий, к.н.держ.упр., директор Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області)
16.00 – 17.00 – «Дотримання прав неповнолітніх під час затримання» (спікер: Олеся Дубович, к.ю.н., доцент кафедри підприємництва і права Полтавської державного аграрної академії)
17.00 – 17.20 – закриття, підсумок
Приєднатися до конференції: