Осінній брейн-ринг

23 жовтня 2017 року відбувся традиційний інтелектуальний турнір «Осінній брейн-ринг» серед 20 команд навчальних закладів Полтави І-ІV рівнів акредитації.

Брейн-ринг – це гра не лише на демонстрацію ерудиції або відмінної пам’яті. Це гра, яка вимагає майже миттєвої концентрації думок, вміння логічно мислити, працювати у команді та знаходити обґрунтовану відповідь на питання. І все це протягом 60 секунд у стані напруженості, оскільки поряд «конкуренти»! Тобто брейн-ринг – це можливість проявити й випробувати власний інтелект, увагу, зосередженість й витримку в цілому.

Честь Полтавського інституту економіки і права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» захищала команда «Максимум»: Зубань Ольга, Шкаруба Інна, Ткаченко Вікторія (соціально-гуманітарний факультет), Ільченко Віталій, Романюта Анастасія, Ботнарь Ігор (факультет правознавства та фінансів).

Загалом, під час проведення гри панувала весела та дружна атмосфера. Наша команда яскраво презентували себе, відповідали на запитання з різних галузей знань та показали вміння працювати в команді.

Для усіх присутніх гра подарувала незабутні враження, шквал позитивних емоцій та просто гарний настрій від спілкування.