Увага!

Полтавський інституту економіки і права Університету «Україна» оголошує додатковий набір з 1 по 9 жовтня на магістратуру на базі диплому бакалавра, для тих, хто здав ЄВІ – ЗНО з іноземної мови, або ж здаватиме 19.09). Можливий вступ на денну та заочну форми навчання на магістратуру із сертифікатом ЄВІ за такими спеціальностями:

035 Філологія
072 Фінанси, банківська справа та страхування
231 Соціальна робота
081 Право (вступ по ЄВІ та ЄФВІ)
053 Психологія
227 Фізична терапія, ерготерапія – так, Вам не здалося!Є заочна форма навчання на магістратурі

Якщо Ви маєте попередню освіту рівня Спеціаліст чи Магістр – вступ без ЄВІ (ЗНО з іноземної мови) на усі наші спеціальності крім спеціальності Право – можливий у листопаді!

На базі диплому Бакалавра без ЄВІ можливий вступ на магістратуру 016 Спеціальна освіта та на програму подвійних дипломів Україна-Польща!

Приймальна комісія – вул.Монастирська, 6
Ми чекаємо на Вас!
Бажаємо успіхів на ЄВІ !!!