Полтавський інститут економіки і права Відкритого міжнародного Університету розвитку людини «Україна» спільно з Полтавським обласним благодійним фондом «Громадське здоров’я» розпочинає реалізацію грантового проєкту «Крок назустріч: інтеграція та захист прав осіб з інтелектуальними та психосоціальними обмеженнями».

В рамках ініціативи відбудеться дискусійний круглий стіл «Недискримінаційний підхід у наданні послуг особам з інтелектуальними та психосоціальними обмеженнями».

Під час заходу буде розглянуто такі теми:
  • Деінституіалізація закладів інтернатного типу: реалії та перспективи.
  • Дискримінація та стигматизація осіб з інтелектуальними та психосоціальними обмеженнями.
  • Захист прав осіб з інтелектуальними та психосоціальними обмеженнями в інтернатних закладах.
  • Соціальна адаптація та інтеграція осіб з інтелектуальними та психосоціальними обмеженнями.
Якщо у Вас є бажання приєднатися до заходу, заповніть, будь ласка, анкету: https://forms.gle/yiG3VHrWcPUcCvLx8

Діяльність здійснюється згідно Програми малих грантів в рамках проєкту «Українські ОГС за зміни: сприяння правам людини, деінституціоналізація та соціальна інтеграція людей, які мають інтелектуальні та/або психосоціальні розлади». Орган, що надав субгрант – Перспективи у психічному здоров’ї (Литва) в партнерстві із: Асоціацією психіатрів України (Україна), Міжнародним благодійним фондом Дослідницький центр соціальної політики (Україна), Права людини в психічному здоров’ї – ФГІП (Нідерланди). Проєкт впроваджується на території міста Полтава та Полтавської області.