Полтавський інститут економіки і права – учасник обласного фестивалю професій «Профіленд»

18 вересня 2021 року в Полтаві відбувся обласний фестиваль професій «Профіленд» на локаціях якого заклади освіти та підприємства області й міста презентували професії. Захід реалізовано в межах національного проекту «Місто професій», а його організатором виступив Обласний молодіжний центр.

Полтавський інститут економіки і права на фестивалі було представлено кількома локаціями, які презентували такі спеціальності: «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Філологія (переклад»), «Фізична терапія», «Соціальна робота» та «Спеціальна освіта».

Відвідувачам викладачі та студенти інституту запропонували кросворди та складання пазлів на правозахисну тематику; спортивні ігри та лікувальний реабілітаційний масаж; розвиваючі ігри фінансово-економічного змісту. Крім того, викладачі спілкували з учнями шкіл та їхніми батьками, відповідаючи на запитання щодо вступу до закладу та навчання на різних спеціальностях, які функціонують в інституті за усіма освітніми рівнями: фахового молодшого бакалавра, бакалавра, магістра.

Дякуємо організаторам за можливість презентації власної освітньої діяльності та спеціальностей підготовки майбутніх фахівців.