Практичне дослідження «Полтава під ногами» в рамках шостого фестивалю «Майстерня міста 2021 «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО».

10 вересня 2021 року волонтерський загін Полтавського інституту економіки і права та Полтавського коледжу Університету «Україна» взяв участь у практичному дослідженні «Полтава під ногами» в рамках шостого фестивалю «Майстерня міста 2021 «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО».

Захід організований громадською організацією «Віра», яку очолює Ірина Твердохліб, радниця голови Полтавської ОДА з питань захисту прав осіб з інвалідністю, регіональна представниця НАІУ, ст..викладач кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Полтавського інституту економіки і права.

Учасники заходу досліджували відрізок вулиці Пушкіна, яка вже відремонтована з урахуванням потреб маломобільних громадян, в тому числі осіб з інвалідністю, що пересуваються на кріслах колісних та мають складні порушення зору.

Мета заходу – показати типові помилки облаштування тактильною плиткою, пониженнями перед пішохідними переходами, облаштування самих переходів та можливості орієнтування незрячих людей при існуючих перепонах.