5 грудня  – День подяки волонтерам

5 грудня  – День подяки волонтерам. Волонтер – це могутній єднальний чинник у суспільстві, потужна опора і підтримка. Навіть у найрозвиненіших державах світу суспільство потребує волонтерів, адже вони у різноманітний спосіб підтримують та надають допомогу в усіх сферах життя. Коли волонтер надає допомогу, він отримує безцінні речі – стає духовно вищим, досконалішим, стає частиною того добра, на якому тримається світ. І саме тому в умовах сьогодення в Україні розвивається волонтерство як потужний громадянський рух.

У Полтавському інституті економіки і права діє загін «Волонтерський компас», пріоритетними напрямками роботи якого є допомога людям з інвалідністю, дітям пільгових категорій. До його складу входять студенти всіх освітніх рівнів та спеціальностей.

За підтримки та сприяння Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано міський конкурс «Волонтер року», який відбувався у два етапи. І тур (23 листопада) – подача документів та звітних матеріалів для участі в конкурсі. Загалом на участь у конкурсі було подано заяви від 26 волонтерських загонів міста.

ІІ тур (28 листопада) – у приміщенні Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка пройшла зустріч командирів волонтерських загонів та журі конкурсу. Кожен волонтерський загін підготував презентацію, у якій продемонстрував результати роботи загону за 2018 рік.

Після зустрічі з командирами загонів, перегляду поданих матеріалів та презентацій, журі підвело підсумок та визначило переможців ІХ міського конкурсу «Волонтер року».

Оголошення переможців конкурсу та нагородження найактивніших волонтерів відбулося на заключному етапі конкурсу. Урочиста церемонія нагородження переможців пройшла 4 грудня в приміщені міського Будинку культури.

Полтавська міська рада нагородила загін Полтавського інституту економіки і права «Волонтерський компас» дипломом за перемогу у номінації «Кращий волонтерський загін у сфері роботи з людьми з інвалідністю». І тому, у першу чергу, хочемо подякувати волонтерам за їх небайдужість, за те, що не стоять осторонь. Їх щоденна робота та самовіддача заслуговують на найбільшу повагу!