Проведення Оксфордських тестів

У сучасному глобальному суспільстві англійська мова відіграє дуже важливу роль. По-перше, вона на даний час є основною мовою міжнародного спілкування, мовою, яка широко використовується в системі управління, господарстві, політиці, сфері освіти, науки, спорті, культури глобального суспільства, в багатьох установах і товариствах, особливо міжнародних. Англійська мова вивчається  у багатьох країнах нашої планети.

З метою популяризації англійської мови як найпоширенішої іноземної мови та для визначення рівня знань серед учнів 9-х та 11-х класів, 10 та 11 квітня 2019 року на базі Полтавського інституту економіки і права були проведені Оксфордські тести. Учнівська молодь мала змогу визначити свій рівень знань, що є актуальним перед здачею ЗНО.

У тестуванні взяли участь учні 3-ї та 34-ї школи в кількості 80 чоловік. Кожен виявив велику зацікавленість як і у визначенні свого рівня, так і в подальшому, поглибленому вивченні. Після проведення тестування були отримані такі результати: 20% – В2, 40% – В1, 20% – А2 и 20 % – А1.

Отже, за результатами проведених заходів можна зробити висновок, що у наш час з’являється все більше і більше охочих знати іноземні мови. Вони розуміють важливість їх вивчення, замислюються про ті переваги, які дає знання іноземних мов культурній людині.

Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш духовний світ. Володіючи іноземною мовою, людина автоматично переходить на вищий соціальний ступінь, оскільки стає конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду.