Програма Університету «Україна» «Твій шанс» розширює доступ до вищої освіти

В Україні триває прийом документів на заочну форму навчання. Цікавою здається започаткована в Університеті «Україна» програма «Твій шанс», перевагами якої є можливість отримати два дипломи – європейського та українського зразка – людям, які не потрапили до ВНЗ під час вступної кампанії на денну форму навчання.


Після закінчення навчання в середній школі перед випускниками постає нелегке завдання – що робити далі? Існує багато шляхів його вирішення, але неодмінною передумовою успішності в майбутньому є якісна професійна підготовка. На початку самостійного дорослого життя може не поталанити: через певні причини випускник не потрапив на ЗНО; або потрапив, але не добрав мінімальну кількість балів; чи набраних балів не вистачило, щоб вступити до омріяного навчального закладу, – тобто можна опинитися зовсім не в тій ситуації, про яку мріяв, закінчуючи середню школу.

Не варто падати духом і опускати руки. Програти бій – не означає програти битву в цілому. Складна робота з розбудови особистого життя тільки починається. І значною мірою від молодої людини залежить, буде воно піднесено щасливим чи принижено сіреньким. Тож, беремося до справи.

У Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна», навчальному закладі IV рівня акредитації, за 84-ма конкурентоспроможними на сучасному ринку праці спеціальностями у 32 територіально відокремлених підрозділах навчається понад 18 тисяч студентів. За загальною чисельністю студентів Університет «Україна» входить у першу трійку ВНЗ України, а за підсумками набору студентів на денну форму навчання на 2014-2015 н. р. посідає 1 місце серед недержавних вищих навчальних закладів.

З метою розширення доступу молоді до вищої освіти Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» започаткував програму «Твій шанс», що дає можливість отримати два дипломи – європейського та українського зразка. Навчальний процес базується на методології дистанційного навчання та інтенсивному використанні Інтернет-технологій і передбачає вибір студентом найзручнішої для нього комбінації традиційних і новітніх форм організації навчання. Третьою особливістю програми є ліквідація прогалин у базових знаннях, необхідних для оволодіння фахом. Колектив Університету «Україна» переконаний, що вчитися можуть усі, хто цього прагне. Не буває неталановитих учнів – трапляються бездарні вчителі!

Комбінована форма навчання передбачає поєднання традиційних педагогічних методик із можливостями ІТ-технологій. Учасники навчального процесу з використанням дистанційних технологій мають безліч можливостей, серед яких: індивідуальний навчальний план та графік навчання; власний on-line консультант; найкращі світові методики викладання та навчання; об’єктивність оцінювання знань; доступ до електронних навчальних курсів європейського рівня, відеолекцій та відеоконференцій, інтерактивної навчальної карти.

На навчання можуть вступити абітурієнти, які: не вступили на денну форму навчання; не набрали достатню кількість балів з певних предметів за підсумками ЗНО; не складали ЗНО; навчаються на стаціонарі, а другу освіту можуть здобути заочно, сплачуючи 50% її вартості; працюють, але не мають вищої освіти; працюють і хочуть здобути другу/третю вищу освіту; є військовослужбовцями (зокрема, перебувають у зоні АТО); опікуються маленькими дітьми; мають статус особи з інвалідністю чи належать до іншої пільгової категорії громадян України; проживають у регіонах, а навчатися хочуть у столичному ВНЗ; є депутатами, державними службовцями і не можуть залишити роботу надовго; є громадянами інших країн; тимчасово позбавлені волі.

Маючи документ про повну загальну середню освіту або базову чи незакінчену вищу освіту (не суттєво, коли її було здобуто), потрібно звернутися до Приймальної комісії університету й обрати спеціальність з переліку Університету «Україна» та одного із закордонних ВНЗ-партнерів і визначитися з найзручнішими для себе формою та місцем навчання. До Приймальної комісії подаються необхідні для вступу документи.

Після подання документів проводиться вступне тестування, метою якого є виявлення матеріалу, який не був засвоєний у середній школі і без знань якого не можливо навчатися в університеті.

Нарешті між студентом та Університетом «Україна» і закордонним ВНЗ укладаються контракти на навчання, які визначають обов’язки сторін, умови навчання, вартість послуг тощо, й одночасно сплачується перший внесок згідно умов контрактів.

Після засвоєння програм «вирівнювання» знань проводиться підсумкове тестування. Якщо його результати позитивні, студента переводять на звичайний ритм навчального процесу. А якщо ні, то відповідні програми коригуються, і студент проходить «повторний» курс, аж поки не буде досягнуто поставлену мету.

В Університеті «Україна» є традиційні – інженерні, філологічні, економічні, правові, психологічні та новітні спеціальності – еколог, мікробіолог, імунолог, нанотехнолог, менеджер туризму, дизайнер, фахівець з фізреабілітації тощо.

Європейські ВНЗ-партнери з Великобританії, Литви, Німеччини, Польщі, Словаччини, з якими Університетом «Україна» укладено угоди про співпрацю, зі свого боку пропонують різноманітні сучасні навчальні програми. У закордонних ВНЗ навчання проводиться відповідно до європейських програм подвійних дипломів ERASMUS. Набір, зокрема, на польські програми відбувається упродовж року. До навчання можна долучитися у будь-який час. Термін навчання залежить від початкового рівня підготовки та освіти і становить від 1 до 3 років. Навчальний процес передбачає короткотермінові сесії у польському університеті раз на рік.

Вартість послуг Університету «Україна» за програмою «Твій шанс» доступна і знаходиться у межах від 3640 до 11000 грн. на рік та залежить від обраної спеціальності, освітньо-кваліфікаційного рівня, форми навчання.

При навчанні на програмі «Твій шанс» оплата польському навчальному закладу становить не більше 1200 євро за повний курс навчання на бакалавраті або в магістратурі на базі Університету «Україна» під керівництвом польських викладачів, що вдвічі менше, ніж на денній формі навчання у цьому ж ВНЗ.

Дорогі друзі! Перед вами відкривається дорога у широкий світ. Залишається тільки об’єднати ваш вибір і бажання з можливостями Університету «Україна» та добросовісно попрацювати 3-6 років. Такі зусилля варті того, бо вони закладають основу подальшого щасливого життя. Запрошуючи до студентського братства молодих людей, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» бере на себе зобов’язання підготувати з них не тільки високоякісних фахівців, а й громадян-патріотів, майбутню національну еліту.

Контакти приймальної комісії у м.Київ:

Адреса: м. Київ (станція метро «Житомирська»), вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104.

Телефони:

з 9:00 до 18:00

+ 380-44-409-27-62;+ 380-44-424-70-08;

з 8:00 до 20:00

+ 380-067-441-19-34;//

+ 380-063-141-07-56;

+ 380-066-132-30-03

Електронна пошта: pkuu@vmurol.com.ua

З докладною інформацією про програму «Твій шанс» можна ознайомитися на сайтах Університету «Україна» http://ab.uu.edu.ua/admission-to-international-education-programmes та Інституту відкритої освіти vo.ukraine.edu.ua

Контакти приймальної комісії у м.Полтава:

пр-т Першотравневий,19/2

050-404-28-02

Електронна пошта: piel-admin@ukr.net

Ще більше інформації та найважливі питання і відповіді щодо Програми “Твій шанс”тут