Профорієнтаційна робота кафедри перекладу та іноземних мов 29 травня 2018 року

29 травня 2018 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької, французької мов у місті Полтава.

Із завданнями сертифікаційних робіт та аудіофайлами частини «Розуміння мови на слух» з іспанськоїнімецькоїфранцузької мов можна ознайомитися у розділі «Предмети ЗНО». 30 травня у цьому самому розділі буде розміщено правильні відповіді до тестів.

Згідно з інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з іспанської мови взяли 140 осіб, що становить 79,5 % від загальної кількості зареєстрованих, із французької — 567 осіб (91 % від кількості зареєстрованих), з німецької — 2042 особи (86,5 % від загальної кількості зареєстрованих). У Полтаві із цих трьох мов тестувалося приблизно 160 осіб.

Викладачі та студенти кафедри перекладу та іноземних мов відвідали два пункти в місті Полтава, де учні складали ЗНО із трьох іноземних мов. Викладачі та студенти Полтавського інституту економіки і права спілкувалися із випускниками, їх батьками та родичами, з викладачами. Надавали їм вичерпну інформацію, щодо вступу на спеціальність «Філологія (переклад)» в Полтавському інституті економіки і права.

Зустріч пройшла інформативно та динамічно. Учні та батьки активно задавали запитання, на які отримували відповіді. Багато випускників зацікавилися вступом та будуть подавати документи влітку. Чекаємо їх з нетерпінням!