Про вступ для майбутніх магістрів за спеціальністю «Право»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 11 квітня 2017 року № 579, передбачено в 2017 році проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право».

Єдине фахове вступне випробування передбачає виконання екзаменаційної роботи (тесту), що містить три блоки тестових завдань:

  • перший блок – тест загальних навчальних правничих компетентностей, що включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення; критичне мислення; логічне мислення (далі – блок ТЗНПК);
  • другий блок – тест з шести базових юридичних (правничих) дисциплін, що включає конституційне право, адміністративне право, цивільне право, цивільне процесуальне право, кримінальне право, кримінальне процесуальне право (далі – блок Право);
  • третій блок – тест з іноземної мови (англійська мова, або німецька мова, або французька мова)(далі – блок Іноземна мова).

Прийом документів до приймальної комісії вступників, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році, буде тривати з 12 по 25 липня 2017 року.

  • Вступний іспит з іноземної мови та фахові вступні випробування у вищому навчальному закладі для вступників проводяться вищими навчальними закладами03 серпня 2017 року (початок процедури о 10 год. 00 хв.).

Досвідчені викладачі Полтавського інституту економіки і права організують і забезпечать якісну підготовку до вступного іспиту.

Заняття розпочнуться після формування списку усіх бажаючих. Графік занять буде доведений до відома додатково.

Кафедра правознавства організовує підготовку до вступного іспиту з логічного мислення та шести базових юридичних (правничих) дисциплін, що включає конституційне право, адміністративне право, цивільне право, цивільне процесуальне право, кримінальне право, кримінальне процесуальне право

Кафедра перекладу та іноземних мов організовує підготовку до вступного іспиту з іноземної мови (англійська мова, або німецька мова, або французька мова).

Спільна праця навчального закладу і вступників є запорукою майбутнього успіху! Разом до спільної мети!

Із приводу запису на навчання звертатися за адресою:

пр-т Першотравневий 19/2, кафедра правознавства к.403

з 9-00 до 16-00.

Тел. 050-404-28-04

По темі: