Рада молодих вчених Полтавського інституту економіки і права – учасник Всеукраїнського наукового семінару «Наукова молодь – потенціал відновлення України»

25 травня 2022 року члени Ради молодих вчених Полтавського інституту економіки і права взяли участь у Всеукраїнському науковому семінарі «Наукова молодь – потенціал відновлення України». Його організаторами виступили: Рада молодих вчених НАН України та Рада молодих вчених Інституту геохімії навколишнього середовища НАН України

Мета заходу – створення середовища для обговорення шляхів відновлення та відбудови України в післявоєнний період, налагодження співпраці між молодими вченими з українських університетів.

Учасники обговорили широке коли питань, зокрема: соціальні наслідки війни для території України; енергетична безпека України; інформаційна та кібербезпека України; екологічні наслідки війни для території України; проблеми реалізації міжнародних екологічних досліджень в умовах військових дій; технології відновлення довкілля в післявоєнний період; фактор війн 21-го століття в глобальних процесах зміни клімату; аграрний бізнес та освіта у часи війни: стан, роль, перспективи.

До участі у семінарі долучилися: голова Ради молодих вчених інституту, заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, кандидат педагогічних наук Р. Басенко, старша викладачка кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Є. Вишар, старші викладачі кафедри правознавства та фінансів Д. Стрілко та І. Лісний.

Щиро дякуємо Раді молодих вчених при МОН України за створення хорошої платформи для пошуку та обговорення можливостей внеску молодих вчених у наближення перемоги України.