Старша викладачка кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Євгенія Вишар – учасниця ІІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми фізичної культури, спорту та фізичного виховання»

1 грудня 2022 року за підтримки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулась ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми фізичної культури, спорту та фізичного виховання». У науковому заході взяла участь старша викладачка кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Євгенія Вишар.

Мета конференції – дослідити кращі напрацювання науковців з фізичної культури, спорту та фізичного виховання.

Дослідники обговорили проблемні питання з даної теми у вітчизняній та зарубіжній науці. До конференції долучилися вчені України із провідних закладів вищої освіти, які проаналізували надбання з цього питання у світовій науці та представили свої найновіші дослідження з вказаних тем.

Підсумковим результатом наукового заходу, стало отримання сертифікату загальним обсягом 8 годин.