Старша викладачка кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Євгенія Вишар – учасниця 1-ої міжнародної науково-практичної конференції в Фінляндії «Academics and Science Reviews Materials»!


10-11 листопада 2022 року за підтримки Хельсінського Університету (Хельсінки, Фінляндія) відбулась 1-а міжнародна науково-практична конференція «Academics and Science Reviews Materials». У науковому заході взяла участь старша викладачка кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Євгенія Вишар.

Мета конференції – дослідити кращі напрацювання в різних сферах науки науковців різноманітних країн світу за останній час.

Дослідники обговорили найкращі напрацювання з різних тем у вітчизняній та зарубіжній науці. До конференції долучилися вчені із провідних закладів вищої освіти та наукових установ, які проаналізували свої надбання для світової науки та представили свої найновіші дослідження з різних тем.

Наукова стаття Євгенії Вишар «Наповнення процесу формування готовності майбутніх фахівців з фізичної реабілітації до застосування здоров’язбережувальних технологій» була надрукована у збірнику конференції.

Підсумковим результатом наукового заходу, також стало отримання сертифікату.