Старші викладачки кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Євгенія Вишар та Ольга Губарь – учасниці 4-ої Міжнародної науково-практичної конференції в Німеччині «The latest implementation of technologies in education»


21-23 листопада 2022 року в м. Мюнхен (Німеччина) відбулась 4-а Міжнародна науково-практична конференція «The latest implementation of technologies in education». У науковому заході взяли участь старші викладачки кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти Євгенія Вишар та кандидат педагогічних наук Ольга Губарь.

Мета конференції – дослідити найкращі напрацювання в різних сферах науки за останній час науковців різноманітних країн світу.

Дослідники обговорили провідні новітні дослідження у вітчизняній та зарубіжній науці. До конференції долучилися вчені із закладів вищої освіти та наукових установ різних країн, які проаналізували сучасний стан розвитку світової науки та представили свої найновіші дослідження з різноманітних галузей науки.

Наукові статті Євгенії Вишар «Здоров’язбережувальні технології у професійній готовності майбутніх фахівців з фізичної реабілітації» та Ольги Губарь «Інклюзивне освітнє середовище як індивідуальна траєкторія особистісного зростання підлітків з особливими освітніми потребами» були надруковані у збірнику конференції.

Підсумковим результатом наукового заходу, стало також отримання сертифікатів європейської конференції міжнародного зразка, які засвідчують 12 годин підвищення кваліфікації науковців.