Студенти спеціальності «Спеціальна освіта» дізнавалися про принципи науки нутриціології на тренінгу

«Знати про їжу людина повинна не менше, ніж про математику або свою рідну мову»,- вислів англійського письменника, відомого шеф-кухара Гордона Рамзі став темою тренінгу для студентів спеціальності «Спеціальна освіта» денної і заочної форми навчання ( гр..11, 21, 31, 41, 51 ).  Адже здорове харчування – один із фундаторів, що підтримує здоров`я і настрій  протягом всього життя. Здоров`я на 45-50% залежить від харчування. Їжа людини містить понад 600 речовин необхідних для нормальної життєдіяльності організму. Саме від того, в яких співвідношеннях містяться ці речовини в раціоні, залежить стан здоров`я людини. На теперішній час загальний рівень знань про харчування не такий високий серед молоді. З усіх сторін реклама пропонує харчові продукти й заклади швидкого обслуговування – фаст-фуди, які не мають нічого спільного з раціональним харчуванням.

Японський вчений Йосінорі Осумі відкрив принцип харчування, який допомагає зберегти молодість і здоров`я. За це відкриття вчений отримав Нобелівську премію в галузі медицини. Наука про їжу, харчування людини називається нутриціологія. Вона, безумовно причетна до спеціальності групи « Людина – людина ». І є одним з найголовніших у реалізації соціальної політики держави..

Студенти з інтересом взяли участь у теоретичній частині тренінгу,  в якому розкривали секрети про продукти харчування, їх компоненти, взаємодію, споживання, засвоєння, їх роль у підтримці здоров`я.

Цікаві були виступи студентів: Георгієвської В. ( гр. 11СО ), Білої О.  (гр. 31ФТ), Малетич Я. (гр. 21 СО), Тимофєєвої О. (гр. 41 ФР), Мальченка Р. (гр. 31 СО).

Активну участь студенти взяли в обговоренні проблеми «Вікно харчування» (японська дієта Есіонора Осумі), зміст якої лежить в інтервальному голодуванні протягом дня (коли ми голодуємо якийсь час, клітини переробляють все старе і непотрібне, й омолоджуються ).     Практична складова тренінгу – столовий етикет. Розпочався бліц-опитуванням на тему: «Хліб – це життя ». Студентка Даниленко В. ( гр. 21 СО ) дуже вдало відповідала на запитання про хліб як мірило духовності, нашої вихованості, й продемонструвала етикет його споживання.

Цікавою була рубрика «Столовий етикет». Не всі студенти змогли справитися із цими завданнями. Адже до презентації було представлено понад 20видів різноманітних продуктів – хліб, м`ясо, котлети, сирники, чай, різноманітні овочі, фрукти ( апельсини, мандарини, виноград, банани,  сливи, груші), цукерки. На завершення заходу, раптово прозвучали поетичні рядки. Це був вірш «Вареники» (у виконанні Малетич Я.), після якого студенти пригощались улюбленою українською стравою – вареничками із капустою. Ця година спілкування стала для студентів не тільки сумою правил здорового харчування, етикетом прийому їжі. Це були правила гри під назвою ЖИТТЯ.

Хай Воно буде щасливим і здоровим!