Суд над корупцією

Такою була тема ділової гри зі студентами груп 21ФРз, 31ФРз,41 ФР, яка проводилася в актовій залі музею І.П.Котляревського.

Тема протидії корупції залишається однією з найбільш складних проблем для України, бо тривалий час гальмує соціальний, економічний розвиток і становить загрозу її демографічних і правових засад. Мета заходу – ознайомити студентів з поняттям «корупція», її ознаками, видами, формами прояву, а також виховувати негативне ставлення до будь-яких проявів корупції.

Сценарій був у формі ділової гри. В ньому взяли участь 30 здобувачів освіти . Така форма виховної роботи детермінує у студентів не тільки громадянську та соціальну компетентності, але й підвищує пізнавальну активність; бажання бути свідомими громадянами незалежної правової держави; формувати у них навички; компетентності ділового спілкування; розвивати критичне мислення.

Студенти Станіслав Галушка, Дмитро Ареф’єв, Ольга Сіренко, Валентина Лавицька, Вікторія Бабенко, Євгенія Слободяник, Інна Копилець, Катерина Маліновська та ін. зуміли вжитися в образ певних осіб гри: судді, корупції, адвоката, прокурора, свідків і передали яскраво реалії сьогодення.

Емоційним моментом заходу став виступ старшого наукового співробітника літературно-меморіального музею І.П. Котляревського Скриль Валентина Іванівна. Яка органічно поєднала тему ділової гри з фрагментами творів першого класика нової української літератури І.П. Котляревського, який у своїх творах «Енеїда», «Наталка Полтавка» саркастично висміяв дійсність ХVIII ст., зобразивши хабарництво, зажерливість панівних класів, акцентував увагу на їх соціальній і моральній нікчемності.

Для студентів гр. 21 ФР3 була проведена екскурсія про життєву і творчу траєкторію І.П. Котляревського.