Уроки мужності

18 жовтня студенти нашого інституту прийняли участь у спортивному військово-патріотичному заході «Уроки мужності», який проходив на території Прирічкового парку

Учасники заходу змогли випробувати себе у вправності зі стрільби, влучності з метання гранат, дартсу. Також спробували зібрати-розібрати автомат, розібратися в картографії та оглянути виставку військової зброї.

Організаторами цього спортивного свята стали Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. П. Мирного, Українська асоціація інвалідів АТО Полтавська філія, КЗ ” Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Студенти з нечуючими учнями  школи були поділені на команди.

Дуже цікавим стало виготовлення паперових янголів. Завдяки виконанню спыльних завдань хоч і маленька, але команда стала розуміти один одного з півпогляду, не дивлячись на деякі бар’єри в спілкуванні.

Відзначилися Мірошніченко Аліна (студентка ІІІ курсу спеціальності «Переклад») та Рябокінь Антон (студент ІІІ курсу спеціальності «Право»), котрі зайняли 1 місце в загальному заліку. А ось друге місце взяла студентка ІІІ курсу спеціальності «Переклад» Савчук Катерина.

По завершенні цього заходу всіх пригощали смачною випічкою та солодким лимонадом. Студенти подякували організаторам, і з посмішкою на обличчях та з грамотами в руках розійшлися додому.