У Полтавському інституті економіки і права завершилися курси  підвищення кваліфікації для фахівців Північно-Східного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції по Полтавській області

Упродовж 23-25 травня 2022 року у Полтавському інституті економіки і права відбувалися курси підвищення кваліфікації для фахівців Північно-Східного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції по Полтавській області. Навчання реалізовувалося за спеціальною освітньою програмою підвищення кваліфікації «Концептуально-теоретичні, нормативно-правові та організаційно-інституційні аспекти інноваційної професійної діяльності в системі юстиції України».

До слухачів із підсумковим словом звернулася директорка інституту, докторка філософії у галузі політології Н. Мякушко, яка підбила підсумки реалізації програми підвищення кваліфікації, а також окреслила можливості подальшої співпраці у сфері курсової підготовки, здобуття другої вищої освіти, реалізації просвітницьких проєктів тощо.

Навчання об’єднало понад 350 слухачів – фахівців управлінь державної реєстрації; забезпечення примусового виконання рішень; нотаріату; управління персоналом; бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення; відділів судової роботи та міжнародної правової допомоги; банкрутства; організаційної роботи, документування та контролю Північно-Східного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції України по Полтавській області.

Навчання слухачів забезпечували: провідний фахівець у сфері юстиції, кандидатка юридичних наук Т. Колотілова та старший викладач кафедри правознавства та фінансів І. Лісний.

Упродовж курсів слухачі опанували низку навчальних модулів: концептуально-теоретичні аспекти розвитку системи юстиції України; реалізація Закону України «Про державну службу»; реалізація Закону України «Про запобігання корупції»; законодавство, що регулює порядок державної реєстрації громадських формувань та друкованих засобів масової інформації; робота з програмами MS Offise; робота в команді, комунікація та взаємодія; впровадження, сприйняття та управління змінами; управління організацією роботи та персоналом; виконання на високому рівні поставлених завдань; «м’які навички» в діяльності фахівців сфери юстиції України.

За підсумками підвищення кваліфікації учасники успішно склали підсумкове тестування та отримали сертифікати встановленого зразка.