У Полтавському інституті економіки і права завершилися курси  підвищення кваліфікації для фахівців Північно-Східного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Сумській області

Упродовж 15-17 червня 2022 року у Полтавському інституті економіки і права відбувалися курси підвищення кваліфікації для фахівців Північно-Східного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Сумській області. Навчання реалізовувалося за спеціальною освітньою програмою підвищення кваліфікації «Концептуально-теоретичні, нормативно-правові та організаційно-інституційні аспекти інноваційної професійної діяльності в системі юстиції України».

До слухачів із підсумковим словом звернувся перший заступник директора, кандидат економічних наук, доцент Р. Шаравара, який підбив підсумки реалізації програми підвищення кваліфікації, а також окреслив можливості подальшої співпраці у сфері курсової підготовки. Також до слухачів звернулася начальниця відділу профорієнтаційної та виховної роботи Т. Губарь, яка окреслила особливості вступної кампанії 2022 року, звернула увагу на основні напрями співпраці у сфері здобуття вищої освіти, другої вищої освіти та реалізації просвітницьких проєктів тощо.

Заступник директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, кандидат педагогічних наук Р. Басенко констатував, що усі слухачі успішно опанували програму підвищення кваліфікації, а за результатами підсумкового тестування отримають сертифікати встановленого зразка. Також Р. Басенко окремо подякував організаторам курсів від Північно-Східного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Сумській області, зокрема Валентині Щербаковій, головному спеціалісту відділу організації роботи та розвитку персоналу Управління персоналу за ефективну та мобільну взаємодію в реалізації програми підвищення кваліфікації.

Навчання об’єднало понад 350 слухачів – фахівців управлінь державної реєстрації; забезпечення примусового виконання рішень; нотаріату; управління персоналом; бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення; відділів судової роботи та міжнародної правової допомоги; банкрутства; організаційної роботи, документування та контролю Північно-Східного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції України.

Навчання слухачів забезпечували: провідний фахівець у сфері юстиції, кандидатка юридичних наук Т. Колотілова та старший викладач кафедри правознавства та фінансів І. Лісний.

Упродовж курсів слухачі опанували низку навчальних модулів: концептуально-теоретичні аспекти розвитку системи юстиції України; реалізація Закону України «Про державну службу»; реалізація Закону України «Про запобігання корупції»; законодавство, що регулює порядок державної реєстрації громадських формувань та друкованих засобів масової інформації; робота з програмами MS Offise; робота в команді, комунікація та взаємодія; впровадження, сприйняття та управління змінами; управління організацією роботи та персоналом; виконання на високому рівні поставлених завдань; «м’які навички» в діяльності фахівців сфери юстиції України.

Щиро дякуємо за співпрацю. Зичимо миру та творчого натхнення для розбудови України.