У Полтавському інституті економіки і права продовжила роботу VII Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний потенціал та правове забезпечення соціально-економічного розвитку України: виклик глобального світу».


18 травня 2023 р. у Полтавському інституті економіки і права відбулися  засідання трьох інтерактивних панелей VII Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційний потенціал та правове забезпечення соціально-економічного розвитку України: виклик глобального світу».

Перша інтерактивна панель: «Політико-правові, соціально-економічні та культурно-освітні виміри життя України в умовах воєнного стану та перспективи відбудови» (модератор: Геннадій Аванесян, доцент кафедри правознавства та фінансів). У межах інтерактивної панелі було проведено круглий стіл «Юридична освіта України в сучасних реаліях», де учасники обговорили актуальні проблеми освітньої підготовки юристів, зокрема кризові явища у вищій юридичній освіті та шляхи їх подолання; особистість правника-викладача та його роль в освітньому процесі; здобувач юридичної освіти та суспільство: проблеми співіснування; чи є майбутнє в українській юридичній освіті? До круглого столу долучилися викладачі та здобувачі освіти Полтавського державного аграрного університету та Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Друга інтерактивна панель:  «Теорія і практика соціальної роботи та корекційної педагогіки» (модератори: Надія Мякушко, директорка, в. о. завідувачки кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти, докторка філософії, кандидатка політичних наук, Ольга Бацман, доцентка кафедри соціальної роботи та спеціальної освіти, кандидатка педагогічних наук). Учасники  обговорили актуальні проблеми розвитку соціальної роботи, корекційної педагогіки, інклюзивної освіти, а також заслухали доповіді здобувачів освіти.

Третя інтерактивна панель: «Теоретичний і практичний потенціал лінгвістики у піднесенні національного духу та консолідації світового співтовариства» (модератор: Наталія Рябокінь, завідувачка кафедри філології та соціально-гуманітарних дисциплін, кандидатка філологічних наук, доцентка). Учасники розглянули та обговорили актуальні наукові проблеми щодо місця і ролі лінгвістики у розвитку української національної ідентичності, ментальних трансформаціях та націєтворенні.

Щиро дякуємо науковцям, здобувачам освіти, фахівцям, усім, хто доєднався до участі у науковому зібранні.