У Полтавському інституті економіки і права відбулася інтелектуальна гра до Дня юриста

Із нагоди святкування Дня юриста в Полтавському інституті економіки і права відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг.

Участь в змаганнях узяло шість команд: «Праволюби» (4 курс), «Закон» (2 курс), «Лідери» (1 курс), «Освітяни» (3 курс), «Юрасики» (1 курс), «Вища ліга» (1 курс). Кожна з них представила свою візитівку та девіз, за які отримали додаткові бали від професійного журі. До його складу увійшли Надія Мякушко – директор інституту, кандидат політичних наук, доктор філософії, Руслан Басенко – заступник директора інститут з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, завідувач кафедри правознавства і фінансів, кандидат педагогічних наук, Геннадій Аванесян – доцент кафедри правознавства і фінансів.

За результатами трьох раундів перше місце виборола команда «Праволюби», друге місце посіла команда «Закон», третє місце – розділили «Лідери, «Освітяни», «Юрасики», «Вища ліга». Кожна з команд отримала грамоту та призи.