Чемпіонат України з голболу серед спортсменів з порушеннями зору (чоловіки)

З 9 квітня по 13 квітня 2021 року в Полтаві проходив Чемпіонат України з голболу серед спортсменів з порушеннями зору (чоловіки). Чемпіонат проводиться Укрцентром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Студенти Полтавського інституту економіки і права та Полтавського фахового коледжу Університету «Україна» – Ірина Плішко, Арсен Позоян, Поліна Бардіна, Валентин Ткачик, Катерина Рибакова, Юлія Савченко – були запрошені центром «Інваспорт», з яким наш науково-навчальний комплекс має багаторічну співпрацю, для надання волонтерської допомоги учасникам загань.

Дякуємо нашим волонтерам за їх допомогу, за їх добре та чуйне серце ! До привітань приєднуються організатори чемпіонату!

Вітаємо чоловічі команди Полтавської області, які посіли І та ІІ місця!