Щиро вітаємо волонтерський загін «Чуйні серця»

Щиро вітаємо волонтерський загін «Чуйні серця» Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» з почесною нагородою – відзнакою Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  за активну волонтерську діяльність та участь в онлайн–фестивалі добрих справ «Я волонтер, і цим пишаюся!», на якому були презентовані результати роботи за останній рік.

Сьогодні наші волонтери долучилися до новорічної акції, яку ініціював Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та підтримали волонтери навчальних закладів міста – вітання з новорічними святами дітей з тяжкою формою інвалідності. Волонтери завітали до будинків діток, зустрілися з їх батьками та рідними і через них передали діткам щирі вітання, новорічні солодкі подарунки та повітряні кульки.

Новорічний настрій має бути у кожного!