Яка людина, така і її мова

Слово – це не просто вибір звуків, що висловлюють думку. Слово здатне дуже багато чого розповісти про наше духовний стан. Сократ говорив: «Яка людина, така і її мова». Саме цій темі був присвячений полілог. В актовій залі музею І.П. Котляревського зібралися студенти інституту та коледжу.

Студенти груп 31ФРз, 21ФР підготували інформацію про розвиток культури спілкування, вдосконалення власного мовлення, а також про історію виникнення лихослів’я, його вплив на здоров’я людини, причини появи цього явища в житті та шляхи боротьби з ним.

Скриль В.І – заступник директора музею І. П. Котляревського розповіла, що традицію вживання ненормативної лексики в українській літературі започаткував І.П. Котляревський в своєму творі «Енеїда».

Побажання учасникам полілогу висловила студентка 31ФРз Пелих Анна. Після повідомлення розгорнулась дискусія, в якій активну участь взяли студенти Голобородько Андрій, Шерстюк Дмитро ( групи 41ПР) та ін.

Про вірус лихослів’я у творі І. Нечуй – Левицького «Кайдашева сім’я» розповіли студенти групи 21ФР Веклич Ольга та Горошко Віта у форматі героїнь цього твору баби Палажки та баби Параски.

Протягом двох років кафедра фізичної реабілітації творчо співпрацює з колективом музею І. П. Котляревського. Завжди отримуємо від нього кваліфіковану допомогу, зустрічаємо велику людяність і гостинність. На цьому заході було вручено музею Диплом-подяку за плідну співпрацю щодо формування моральних цінностей і громадянських компетентностей майбутніх фахівців нашої держави.