10 вересня 2020 року під головуванням директора, доктора філософії, кандидата політичних наук Мякушко Н. С. відбулося чергове засідання вченої ради Полтавського інституту економіки і права.

10 вересня 2020 року під головуванням директора, доктора філософії, кандидата політичних наук Мякушко Н. С. відбулося чергове засідання вченої ради Полтавського інституту економіки і права на якому підбили підсумки цьогорічної вступної кампанії та окреслили ключові завдання та напрями діяльності закладу на 2020-2021 навчальний рік.

На початку засідання голова вченої ради Мякушко Н. С. доповіла питання про результати роботи Інституту за 2019-2020 н.р. та окреслила ключові завдання, які постають перед закладом у 2020-2021 навчальному році. Голова вченої ради також запропонувала затвердити новий склад вченої, науково-методичної рад та директорату Інституту, штатний розпис та кошторис закладу на 2020-2021 навчальний рік.

Із доповіддю про специфіку організації освітнього процесу виступив заступник голови вченої ради, перший заступник директора з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент Р. І. Шаравара, який запропонував для обговорення учасниками засідання плани роботи вченої та методичної ради та директорату Інституту, графік освітнього процесу на денній та заочній формах навчання на 2020-2021 навчальний рік, окреслив основні новації у впорядкуванні цьогорічного освітнього процесу

Члени вченої ради заслухали інформацію начальника відділу профорієнтаційної та виховної роботи Губарь Т. В. про підсумки вступної кампанії та завдання з формування контингенту здобувачів освіти на 2020-2021 навчальний рік.

Заступник директора з адміністративно-господарських питань П. І. Бондаренко доповів вченій раді про готовність Інституту до початку аудиторних занять з чітким дотриманням карантинних заходів респіраторної та санітарно-епідеміологічної гігієни.