12 листопада 2019 року відбулося засідання Вченої ради під головуванням директора Полтавського інституту економіки і права, доктора філософії, кандидата політологічних наук Надії Семенівни Мякушко.

Поміж іншого заслухали відповідальну за наукову роботу, доцента кафедри соціальної роботи Ольгу Сергіївну Бацман, яка проінформувала членів Вченої ради щодо графіку проведення науково-практичних конференцій у інституті. Особливу увагу доповідачка звернула на план підготовки та проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційний потенціал та правове забезпечення соціально-економічного розвитку України: виклик глобального світу» (25-26 березня 2020 року), організаційний комітет конференції та інформаційний лист.

Про забезпечення навчання студентів з особливими освітніми потребами доповідала Тетяна Володимирівна Губарь, відповідальна за роботу зі студентами, що мають інвалідність .

Про внесення змін в організаційну структуру інституту інформувала директор інституту, доцент кафедри соціальної роботи, доктор філософії, кандидат політологічних наук Надія Семенівна Мякушко.

Голові студентської ради та волонтерського загону «Волонтерський компас» Бабич Анастасії Олександрівни директор інституту вручила грамоту від студентського мера м. Полтава за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в місті та участь у благодійних акціях «День доброти» та «Добра справа».