20 лютого 2021 року у Полтавському інституті економіки і права та Полтавському коледжі Університету «Україна» відбувся День відкритих дверей для директорів шкіл, завучів, вчителів, учнів та їх батьків.

Захід проходив у режимі Online конференції з використанням платформи ZOOM. Його відкрила директорка інституту доктор філософії, кандидат політичних наук, доцент Надія Семенівна Мякушко, яка розповіла про освітні можливості студентів нашого навчального закладу.

Напередодні цієї Online конференції на електронну адресу інституту надійшло близько 100 реєстраційних анкет з питаннями від майбутніх учасників. На питання, що стосувалися особливостей вступної кампанії 2021, дозвілля студентів та ін., відповіді надавали Голова студентської ради Анастасія Бабич та відповідальний секретар відбіркової комісії Тетяна Губарь.

На думку учасників заходу, такі зустрічі варто зробити регулярними.  А тому 27 лютого 2021 року запрошуємо до участі у Дні відкритих дверей!