23 лютого 2021 року відбулося чергове засідання вченої ради

23 лютого 2021 року під головуванням директора, доктора філософії, кандидата політичних наук Н. С. Мякушко відбулося чергове засідання вченої ради Полтавського інституту економіки і права.

На початку засідання директор інституту Н. С. Мякушко, вже традиційно, проінформувала колектив про підсумки фінансової діяльності інституту в 2020 році та окреслила завдання на 2021 рік.

Із доповіддю про підсумки зимової екзаменаційної сесії виступив перший заступник директора з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент Р. І. Шаравара, який доповів про стан успішності здобувачів першого та другого рівнів вищої освіти, а також проінформував про хід ліквідації академічної заборгованості. Окремо Р. І. Шаравара звернув увагу на специфіку реалізації дистанційного навчання у 1 семестрі 2020-2021 н. р., а також подякував викладачів кафедр за приведення у відповідність методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін до потреб дистанційного навчання.

Одним із ключових питань, які було обговорено на засіданні вченої ради, стало завдання щодо формування контингенту здобувачів вищої освіти на 2021 р. Члени вченої ради заслухали інформацію начальника відділу профорієнтаційної та виховної роботи Т. В. Губарь про реалізацію форм та засобів профорієнтаційної роботи, наголосили на необхідності посилення рекламно-іміджевої діяльності закладу, його представленості у соцмережах. Окремо члени вченої ради обговорили результати першого Дня відкритих дверей online та висловили подяку усім організаторам та учасникам зібрання.

Крім того, вчена рада заслухала інформацію завідувача кафедри правознавства та фінансів, секретаря вченої ради, кандидата педагогічних наук Р. О. Басенка, який повідомив клопотання кафедри про рекомендацію старших викладачів І. А. Лісного, Д. І. Піддубного та Д. С. Маліннікову до вступу в аспірантуру закладу вищої освіти «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» зі спеціальності 081 Право. Після обговорення члени вченої ради рекомендували старших викладачів на навчання за освітньо-науковою програмою третього (освітнього-наукового) рівня вищої освіти на здобуття ступеня доктора філософії у галузі права.