24 грудня 2020 року під головуванням директора, доктора філософії, кандидата політичних наук Мякушко Н. С. відбулося чергове засідання вченої ради Полтавського інституту економіки і права на якому підбили підсумки діяльності закладу в 2020 році та окреслили завдання на 2021 рік.

На початку засідання голова вченої ради Мякушко Н. С. доповіла питання про виконання завдань щодо формування складу здобувачів освіти. Директор звернула увагу на якісні показники успішності

Члени вченої ради заслухали інформацію заступник директора з адміністративно-господарських питань П. І. Бондаренка, який доповів вченій раді про стан дотримання карантинних заходів респіраторної та санітарно-епідеміологічної гігієни в закладі.

На засіданні директор Інституту Н. С. Мякушко звернулася до колег із словами вдячності та оголосила про те, що заклад виборов грамоту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» «За успіхи в навчанні», яку вручили першому заступнику директора з науково-педагогічної роботи Р. І. Шараварі. Крім того, ще одним яскравим показником якісного освітнього процесу Н. С. Мякушко назвала й те, що студентка 4 курсу спеціальності 081 Право Каріна Волошина здобула стипендію президента Університету «Україна» академіка П. М. Таланчука.

Наприкінці засідання Н. С. Мякушко звернулася зі словами вітань із різдвяними та новорічними святами. Побажала колегам невичерпного натхнення та життєвої енергії у розбудові закладу, міцного здоров’я, внутрішньої гармонії та щасливих новорічних свят.