II етап XVIII Спартикіади Університету «Україна»

Студетська спартакіада – чудова нагода позмагатися, проявити себе, добре провести час, можливість насолодитися, як активною участю, так і жаданою премогою!

28 вересня 2019 року  в Київському гідропарку відбувся II етап XVIII Спартикіади Університету «Україна».

На відкритому стадіоні відбулася гра з футболу серед студентів Університету «Україна». У  запеклій та безкомпромісній боротьбі II почесне місце посіла збірна команди футболістів Полтавського інституту економіки і права: Черепенко Владислав, Омелич Олександр, Гожий Роман, Оверченко Ярослав, Мельніков Олександр, Левонтінцев Фелікс. Наших спортсменів підтримувала велика кількість вболівальників, які стали свідками того, як футболісти до останнього боролися за те, щоб одержати перемогу і порадувати всіх присутніх щасливими миттєвостями!

Проводилися особисто-команді змагання із кросового бігу на дистанції 1 км серед дівчат та 3 км серед юнаків. Бойовий дух учасників надихнув на перемогу, і ось результат – в особисто-командному забігу III почесне місце посіла команда Полтавського інстуту економіки і права: Лядавська Тетяна, Руссу Анастасія, Горовенко Микита.

У центрі службово-прикладних видів спорту відбулися змагання з козацького гарту. Переможцем в особистому заліку серед юнаків став Юхта Едуард, який виборов I  місце за згинання і розгинання рук в упорі лежачи та II  місце за метання учбової гранати в ціль.

Найбільшу кількість перемог в армспорті  серед особистого заліку отримав – Рябокінь Антон, який посів: І і ІI місця в ваговій категорій 75 кг на праву і ліву руку та  I і II місце в ваговій категорій 85+.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших спортивних досягнень!