16-17 квітня 2015 року у Полтавському інституті економіки і права відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Соціально-гуманітарні науки, економіка, право: нові виклики, практика інновацій». Головні напрямки конференції:

– Теорія, методи та технології соціальної роботи з окремими групами клієнтів;

– Актуальні проблеми фізичної культури, спорту і здоров’я людини;

– Соціополітичний аспект інтелектуального потенціалу України: культура, духовність, соціологія;

– Наукові дослідження розвитку суб’єктів господарювання в умовах ринкової економіки;

– Становлення та розвиток правового статусу суб’єктів приватного права;

– Сучасні проблеми перекладознавства (суспільно-політичний дискурс).

Участь у конференції взяли науковці, представники органів місцевої влади та місцевого самоврядування, провідні фахівці-економісти, юристи, керівники та працівники установ соціального захисту та соціального забезпечення, реабілітаційних центрів, викладачі та студенти 27 вищих навчальних закладів. Усього – понад 250 осіб. У числі учасників – 12 вищих навчальних закладів із Білорусії, Польщі, Росії, Молдови, Грузії. Учасники конференції підготували 238 доповідей, наукових статей та тез.

В рамках конференції були проведені секційні засідання, майстер-класи та круглий стіл. За результатами роботи конференції готується відповідна резолюція.