Абітурієнту – 2021

Заява-анкета для реєстрації на ЄВІ


БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ З ПОЛТАВСЬКИМ ІНСТИТУТОМ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА ТА ПОЛТАВСЬКИМ ФАХОВИМ КОЛЕДЖЕМ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

Полтавський інститут економіки і права розпочав свою діяльність як заклад вищої освіти у 1999 році, увійшовши до складу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Президент Університету «Україна» – Таланчук Петро Михайлович – перший міністр освіти незалежної України, Заслужений діяч науки і техніки, доктор технічних наук, професор.

Університет «Україна» – один із найбільших недержавних закладів вищої освіти, який налічує понад 16 тисяч студентів та 40 структурних підрозділів по всій країні. Університет готує фахівців за 100 освітніми програмами різних освітніх рівнів.

Полтавський інститут економіки і права та Полтавський фаховий коледж Університету «Україна» – науково-навчальний комплекс, який пропонує систему ступеневої освіти від кваліфікованого робітника чи фахового молодшого бакалавра до магістра, тим самим забезпечуючи надання всього спектру освітніх послуг.

Очолює навчальний заклад Надія Семенівна Мякушко, докторка філософії (політичні науки). Дійсний член Всеукраїнської асоціації політичних наук. Авторка 29 наукових публікацій, доцентка кафедри соціальної роботи інституту. У 2006-2010 роках – заступник голови з соціально-гуманітарних питань Полтавської обласної державної адміністрації. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Особлива увага в інституті та коледжі спрямована на розробку та впровадження в освітній процес сучасних методів і технологій навчання та виховання людей з особливими освітніми потребами; організацію наукових заходів, розбудову наукових шкіл, налагодження міжнародного співробітництва.

Студенти мають можливість навчатися за програмою подвійного диплому у закладах вищої освіти Литви та Польщі.

В інституті та коледжі навчається близько 60 студентів з інвалідністю, здійснюється необхідний супровід їх навчання, забезпечується безбар’єрний освітній простір.

Професорсько-викладацьким складом кафедр та циклових комісій ведеться кропітка освітня, наукова та виховна робота зі здобувачами освіти, запроваджується кредитно-модульна система навчання.

В інституті та коледжі працюють органи студентського самоврядування та волонтерський загін «Чуйні серця», який бере участь у міській програмі розвитку волонтерського руху.

Студенти інституту та коледжу мають можливість відвідувати лінгвістичний центр, який створено на кафедрі філології, та якісно підготуватися до складання ЗНО (ЄВІ) з іноземної мови та української мови і літератури.

Інститут готує фахівців освітніх рівнів бакалавр і магістр за такими спеціальностями: «Право», «Соціальна робота», «Спеціальна освіта», «Філологія (переклад)», «Фінанси, банківська справа та страхування».

У коледжі ведеться підготовка кваліфікованих робітників з таких професій, як «Перекладач жестової мови», «Секретар керівника», «Соціальний робітник», «Покоївка», «Оператор комп’ютерного набору / обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», а також фахових молодших бакалаврів зі спеціальностей «Право», «Соціальна робота», «Облік і оподаткування», «Журналістика».

Вступ на навчання в коледж здійснюється без ЗНО (!) на базі 9 та 11 класів за результатами вступних випробувань, які проводяться в навчальному закладі.

Після отримання диплому фахового молодшого бакалавра випускники коледжу мають змогу вступити на ІІІ кус інституту та продовжити навчання за освітнім рівнем бакалавра, а потім – магістра.

Випускники інституту, отримавши диплом європейського зразка, ідуть працювати в центри соціальної служби сім’ї, дітей та молоді, управління соцзахисту, Пенсійні фонди, служби зайнятості, органи обласної та місцевої рад, реабілітаційні установи, банки, суди, поліцію, міжнародні спільні підприємства тощо. З місцем працевлаштування вони визначаються ще під час проходження виробничої практики на ІІ-ІІІ курсах інституту.

Отже, специфікою нашого навчального закладу є те, що продовжити навчання та свій професійний розвиток можуть усі бажаючі незалежно від попередньої освіти, які мають:

  • свідоцтво про базову середню освіту (9 класів),
  • свідоцтво / атестат про повну загальну середню освіту (11 класів),
  • диплом кваліфікованого робітника,
  • диплом молодшого спеціаліста або фахового молодшого бакалавра,
  • дипломи про вищу освіту – бакалавра, спеціаліста, магістра – для здобуття вищої освіти за іншими спеціальностями.

До речі, 2021 рік, ймовірно, стане останнім роком, коли на рівень магістра чи бакалавра можна вступити без ЗНО / ЄВІ, маючи диплом про вищу освіту з іншої спеціальності!

Тому поспішайте приєднатися до нас! Ми допоможемо у здійсненні мрії!

Чекаємо на Вас за адресою: м. Полтава, вул. Монастирська, 6.

Телефон приймальної комісії: (050) 404-28-04

https://www.facebook.com/adminpiep

 


 Зразки дипломів