ДПА, ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ

Інформація про ЗНО 2021


Полтавський інститут економіки і права та Полтавський коледж Університету «Україна» – науково-навчальний комплекс – пропонує систему ступеневої освіти від кваліфікованого робітника або фахового молодшого бакалавра до магістра!

Навчання відбувається за такими перспективними спеціальностями, як «Право», «Соціальна робота», «Спеціальна освіта», «Філологія (переклад)», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Вступ на 1 курс освітнього рівня «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – за результатами ЗНО 2018, 2019, 2020, 2021 років.

Перелік конкурсних предметів

Можливий також вступ без ЗНО на 1 курс ступеня «фаховий молодший бакалавр» на базі 9 та 11 класів.

Вступити на ІІ чи ІІІ курс освітнього рівня «бакалавр» зможуть випускники коледжів, які мають сертифікати ЗНО з української мови та літератури +ЗНО на вибір вступника (Історія України або Географія, або Математика, або Фізика, або Іноземна мова, або Біологія, або Хімія) 2018, 2019, 2020, 2021 років.

Реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочато і вона триватиме до 5 березня!

Приймальна комісія Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» готова вам допомогти зареєструватись на ЗНО, надати консультації щодо вступу, предметів і можливих варіантів вступу без ЗНО.

Цікаво? Тоді телефонуй 0504042804 або задай своє питання piel-admin@ukr.net

Відео як зареєструватись на ЗНО: