Кафедра перекладу та іноземних мов

Завідувач кафедри Рябокінь Наталія Олександрівна, канд. філол. наук, доцент

Кафедра є випусковою з підготовки:

• бакалаврів напряму підготовки 035 „Філологія”;
  • магістрів за спеціальністю 035 «Переклад» (галузь знань 03 „Гуманітарні науки”).

Кафедра перекладу та іноземних мов Полтавського інституту економіки і права готує студентів зі спеціальності “Філологія” (Переклад).

По завершенню бакалаврської програми навчання за спеціальністю Філологія (переклад), студент отримує кваліфікацію бакалавра з перекладу (англійська, німецька мови).

Навчальна програма передбачає ґрунтовні теоретичні і практичні знання з

• основної мови (англійської),
  • другої іноземної (німецької) та третьої (іспанської, польської, французької) мови,
  • практики письмового та усного перекладу,
  • стилістики І іноземної мови,

вибірковий курс із

• перекладу спеціальних текстів,
  • термінознавства першої іноземної мови,
  • країнознавства,
  • усного послідовного двостороннього перекладу,
  • історії зарубіжної літератури,
  • методики викладання іноземної мови,
  • сучасної ділової іноземної мови (німецької),
  • основ теорії мовної комунікації,
  • практичного курсу ІІІ іноземної мови,
  • загальної теорії перекладу,
  • історії основної іноземної мови,
  • двостороннього письмового перекладу текстів різних жанрів,
  • порівняльної типології лексики і граматики англійської та української мов.

Тривалість навчання на бакалавраті за спеціальностями Філологія (переклад) – 4 роки, що завершується двома підсумковими атестаціями з першої та другої іноземних мов.

Успішне завершення бакалаврської програми дає можливість продовжити навчання в магістратурі (1,5 роки), яка акредитована та ліцензована для кафедри перекладу та іноземних мов соціально-гуманітарного факультету Полтавського інституту економіки і права.

Усі дисципліни за рінями підготовки «бакалавр» і «магістр» повністю забезпечені підручниками, розробленими професорсько-викладацьким складом кафедри та підручниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні.

Кожного року на кафедрі перекладу та іноземних мов викладають фахівці з лінгвістики, методики, творчого письма від Корпусу миру в Україні та освітньої програми Оксфорд класу, уможливлюючи живе спілкування з носіями мови та вивчення річних або семестрових дисциплін за новими закордонними методиками.

Будемо раді вітати талановитих, креативних і цілеспрямованих випускників у нашій дружній родині поціновувачів іноземних мов у 2018 році!!!

Області застосування професійних знань

Специфіка професії перекладача

Якості, що забезпечують успішність виконання професійної діяльності

Особливості навчального плану підготовки студентів