Для випускників коледжів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» – про вступ на освітній рівень «Бакалавр» за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта», освітня програма «Адаптивна фізична культура та реабілітація» (фізична культура для осіб з відхиленнями у стані здоров’я, у тому числі з інвалідністю)

Спеціальність 016 «Спеціальна освіта»
Галузь знань 01 «Освіта / Педагогіка»
Освітня програма «Адаптивна фізична культура та реабілітація» (фізична культура для осіб з відхиленнями у стані здоров’я, у тому числі з інвалідністю)
Кваліфікація: бакалавр спеціальної освіти (з адаптивної фізичної культури та реабілітації, вчитель / викладач-реабілітолог).
Термін навчання (скорочений термін, на 3 курс): 1 рік 10 місяців

Полтавський інститут економіки і права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пропонує унікальну освітню програму «Адаптивна фізична культура та реабілітація (фізична культура для осіб з відхиленнями у стані здоров’я, у тому числі з інвалідністю) та запрошує Вас на навчання за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта» (галузі знань 01 «Освіта / Педагогіка») для здобуття освітнього ступеня бакалавр за скороченим терміном підготовки (на 3 курс).

Адаптивна фізична культура – сучасна педагогічна спеціальність, заснована на знаннях медицини, психології, фізичної реабілітації, спеціальної педагогіки і психології, теорії адаптивної фізичної культури.

Напрямки діяльності: реабілітаційна, психолого-педагогічна, корекційно-розвивальна, фізкультурно-оздоровча, профілактична.

Майбутні посади: вчитель-реабілітолог, інструктор адаптивної фізичної культури, спеціаліст з адаптивної фізичної культури і масажу, спеціаліст з адаптивної рухової рекреації, інструктор лікувальної фізкультури, викладач фізичного виховання, адаптолог, масажист, масажист спортивний та інші.

Майбутні місця роботи: заклади дошкільної освіти, заклади загальної середньої освіти, заклади вищої освіти, заклади з інклюзивним та інтегрованим навчанням, соціально-реабілітаційні центри, інклюзивно-ресурсні центри, центри розвитку дитини, медичні заклади, Інваспорт, спортивно-оздоровчі табори, управлінські структури  та інші.

Наші переваги – можливість вступу одразу на 3 курс; доступна вартість навчання; якісна ступенева освіта (можливість продовжити навчання в магістратурі).

Початок прийому заяв та документів на денну форму 13 липня 2020 року; закінчення прийому заяв та документів для осіб, які мають право складати вступні випробування, 22 липня 2020 року.

Початок прийому заяв та документів на заочну форму 5 серпня 2020 року; закінчення прийому заяв та документів для осіб, які мають право складати вступні випробування, 3 вересня 2020 року.

Документи, необхідні при вступі

За довідками звертатись у приймальну комісію:

м. Полтава, Монастирська 6,

Tелефон (050)404-28-04