Лінгвістичний центр


Неабияка потреба у вивченні іноземних мов! Україна має відносини з багатьма країнами. Умови в сучасному суспільстві вимагають від спеціалістів усебічних знань, а також знання іноземної мови.

Лінгвістичнй центр Полтавського інституту економіки і права надає унікальну можливість пройти підготовку, зареєструватися та скласти міжнародні Кембриджські іспити!

Скласти Кембриджські іспити – це реально!

Лінгвістичний центр Полтавського інституту економіки і права проводить набір на курси з англійської, німецької мов.

Готуємо до складання Кембриджських іспитів усіх видів.

Навчаються групи за різним рівнем володіння мовою.

Розклад занять:

  • вівторок, четвер об 14:10-15:10;
  • вечірні: 17:00-18:00.

Також можливий індивідуальний графік навчання.

Тривалість навчання в групі чи індивідуально 1 година (60 хвилин).

Ласкаво запрошуємо усіх!!!
Ми знаходимося:

Лінгвістичний центр Оксфорд класу при Полтавському інституті економіки і права

м. Полтава, пр-т Першотравневий, 19/2), кабінет № 402 (4 поверх), 305 (3 поверх)

Довідки за телефоном: (050)-30-18-824, (066)-321-71-84

Набір проходить протягом усього навчального року!


Наявність сертифікату, який підтверджує рівень володіння англійською мовою на рівні В2 і вище – одна з головних умов отримання вченого звання. 

Детальніше…


Міністерство освіти і науки доручило керівникам вищих навчальних закладів створити умови для вивчення англійської мови, як мови міжнародного академічного спілкування, задля досягнення випускниками ВНЗ рівня В2 відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій із мовної освіти. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

Відповідно, у 2015-2016 навчальному році в Лінгвістичному центрі Полтавського інституту економіки і права та Полтавського коледжу організовані спеціальні заняття для студентів, що бажають вивчити англійську мову.

Для довідки: Рівні володіння мовою:

Згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти існує шість рівнів володіння мовою, які були розроблені Асоціацією Мовних Експертів ALTE (The Associationof Language Testersin Europe): інтродуктивний (Breakthrough або А1), середній (Waystage або А2), рубіжний (Threshold або В1), просунутий (Vantage або В2), автономний (Effective Operational Proficiency або С1) і компетентний (Mastery або С2). Вони охоплюють проміжок від базового до практично бездоганного рівня володіння мовою. На них зорієнтовані навчальні посібники з будь-якої європейської мови, довідники, словники, тести.

Загальний опис рівнів володіння іноземною мовою представлений у табл. 1.

Рівень володіння мовою Дескриптори
Елементарний користувач A1 Може розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також будувати елементарні речення з метою задоволення конкретних потреб. Може відрекомендуватись або представити когось. Може запитувати і відповідати на запитання про деякі деталі особистого життя, про людей, про речі тощо. Може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.
A2 Може розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Може описати простими мовними засобами вигляд свого оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.
Незалежний користувач B1 Може розуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, близькі і часто вживані на роботі, у навчанні, під час дозвілля тощо. Можевирішити більшість проблем під час перебування у країні, мова якої вивчається. Може просто і зв’язано висловитись на знайомі теми або теми особистих інтересів. Може описати досвід, події, сподівання, мрії тощо.
B2 Може розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, у тому числі й дискусії за фахом. Може вільно спілкуватися з носіями мови. Може чітко, детально висловитись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти.
Досвідчений користувач C1 Може розуміти широкий спектр достатньо складних та об’ємних текстів і розпізнавати імпліцитне значення. Може висловлюватись швидко і спонтанно без помітних утруднень, пов’язаних з пошуком засобів вираження. Може ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та роботі. Може чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами та зв’язними программами висловлювання.
C2 Може розуміти без утруднень практично все, що чує або читає.Може вилучити інформацію з різних усних чи письмових джерел, узагальнити її і зробити аргументований виклад у зв’язній формі. Може висловлюватись спонтанно, дуже швидко і точно, диференціюючи найтонші відтінки смислу у доволі складних ситуаціях.

Тобто, планка вимог до вивчення студентами англійської мови піднята досить високо. Звичайно, у сучасному глобальному світі висококваліфікований фахівець або науковий співробітник просто зобов’язаний володіти не тільки широкими знаннями за фахом, а й хоча б однією іноземною мовою.

У Лінгвістичному центі Полтавського інституту економіки і права можна пройти підготовку, зареєструватися та скласти міжнародні Кембриджські іспити за усіма вище названими рівнями. Додаткова інформація за телефоном 050-30-18-824 (Наталія – керівник центру).