Практична підготовка

У 2017-2018 н.р. на підставі укладених договорів між інститутом та базами практик студенти

  • І курсу у кількості 21 осіб (  16 студентів деної форми навчання і  5 заочної форми навчання) проходили ознайомчу практику в судових і правоохоронних органах,
  • ІІ курсу у кількості 23 осіб ( 12 студентів деної форми навчання і 11 заочної форми навчання) проходили навчальну практику в судових і правоохоронних органах,
  • ІІІ курсу у кількості 43 осіб ( 26 студентів денної форми навчання, і 17 заочної форми навчання) та проходили виробничу практику в юридичних відділах (управліннях) підприємств, установ, організацій.
  • ІV курсу у кількості 49 осіб ( 24 студентів денної форми навчання, і 25 заочної форми начання) та проходили виробничу практику в юридичних відділах (управліннях) підприємств, установ, організацій.
  • V курсу у кількості 50 осіб ( 25 студентів денної форми навчання, і 25 заочної форми начання) та проходили педагогічну практику в навчальних закладах м. Полтави.

Профіль діяльності обраних баз практик відповідає змісту ознайомчої, навчальної та виробничої практик студентів юридичного факультету. Студенти ознайомились із структурою баз практики, основними документами що стосуються їх діяльності.

Висновки: обрані бази у повному обсязі відповідають завданням і змісту практики, мають відповідні умови для організації роботи студентів і керівництва практикою викладачами кафедри правознавства.