Викладачі Полтавського інституту економіки і права успішно проходять навчання за програмою НАЗК «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики»

Упродовж жовтня-листопада 2022 року викладачі Полтавського інституту економіки і права успішно проходять навчання на платформі НАЗК за програмою «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики».

Програма навчання містить 6 тем:

Тема 1. Суспільна доброчесність.

Тема 2. Доброчесність викладача закладу вищої освіти.

Тема 3. Що таке корупція?

Тема 4. Прояви корупції в освітній сфері.

Тема 5. Заходи, спрямовані на запобігання та протидію корупції.

Тема 6. Виховуємо доброчесність у студентів: практичні поради.

Вивчивши шість блоків тем, слухачі дізнаються більше про доброчесність, корупцію та її прояви в освітньому середовищі, а також інструменти забезпечення доброчесного середовища в закладах вищої освіти. Кожна тема містить у собі: відеоурок, у якому можна познайомитися з основними поняттями теми; інтерактивні завдання, які дозволяють поглибити та закріпити отримані знання; корисні матеріали для додаткового ознайомлення з темою.

Після завершення курсу слухачі успішно склали підсумкове тестування для контролю засвоєння матеріалу та отримали сертифікати.