Грант на 10 тисяч гривень за ваші ідеї з розвитку електронної торгівлі

Компанія Rechi.ua оголошує про початок прийому грантових заявок від студентів українських вишів за написання найкращої статті на тематику онлайн-торгівлі. Наша мета – зібрати найбільш інноваційні ідеї для розвитку галузі. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.

Старт подання заявок: 20 червня 2020 року
Кінцевий термін подачі статті: 1 листопада 2020 року
Оголошення переможця: 15 листопада 2020 року
Розмір грантової винагороди: 10 000 грн
Про результати конкурсу буде повідомлено переможцю на електронну пошту.

Вимоги
Учасник повинен бути громадянином України та студентом українського ВНЗ.

Що потрібно для участі?
1. Написати статтю згідно вимог, українською мовою на одну з поданих тем:
– Як онлайн-торгівля вплине на всі сфери економіки у наступне десятиліття?
– Онлайн-покупки у контексті теорії поколінь
– Ефективна стратегія онлайн-комунікації для преміальних брендів з Z та Y-споживачами
– Цифрові технології, які будут визначальними у розвитку онлайн-торгівлі у наступні 5 років
– Як онлайн-торгівля змінить традиційний фізичний рітейл.

2. Надіслати свою готову статтю з усіма даними з п. 3 на електронну пошту info@rechi.ua документом Microsoft Word в форматі .doc до 1 листопада 2020 року або раніше.

3. Електронний лист повинен містити: ваше повне ПІБ, фактичну адресу проживання, номер телефону, назву ВНЗ, дату народження та повне ПІБ батька або опікуна (якщо не виповнилося 18 років).

4. Один учасник може відправити лише одну статтю. Вимоги до конкурсних робіт:
– Стаття має бути унікальною (авторською) на 100%, запозичення неприпустимі.
– Робота має обов’язково розкривати нову думку, а не лише повторювати загальновизнані тези.
– Інформація, що наведена у статті повинна бути достовірною та перевіреною. Фактологічні дані бажано підкріплювати посиланнями.
– Обсяг роботи повинен бути не меншим за 5 000 та не перевищувати 15 000 знаків з пробілами.

Визначення переможця
Після закінчення збору конкурсних робіт журі матиме 15 днів на ознайомлення з ними та визначення найкращої. Критеріями вибору будуть: інноваційність та унікальність авторської ідеї, повнота розкриття та аргументованість. Переможець буде обраний 15 листопада и протягом 2х днів отримає повідомлення електронною поштою. Кошти будуть перераховані впродовж тижня. За бажанням переможця замість грошових коштів він може отримати товари на суму гранту з асортименту Rechi.ua. Наприклад, брендовий одяг, ювелірні прикраси чи годинник.